מדיניות פרטיות

מי אנחנו

כתובת האתר שלנו היא: https://straussfritolay.strauss-group.co.il.

איזה מידע אישי אנו אוספים ומדוע אנחנו אוספים אותו

תגובות

כאשר המבקרים משאירים תגובות באתר אנו אוספים את הנתונים המוצגים בטופס התגובה, ובנוסף גם את כתובת ה-IP של המבקר, ואת מחרוזת ה-user agent של הדפדפן שלו כדי לסייע בזיהוי תגובות זבל.

יתכן שנעביר מחרוזת אנונימית שנוצרה מכתובת הדואר האלקטרוני שלך (הנקראת גם hash) לשירות Gravatar כדי לראות אם אתה חבר/ה בשירות. מדיניות הפרטיות של שירות Gravatar זמינה כאן: https://automattic.com/privacy/. לאחר אישור התגובה שלך, תמונת הפרופיל שלך גלויה לציבור בהקשר התגובה שלך.

מדיה

בהעלאת תמונות לאתר, מומלץ להימנע מהעלאת תמונות עם נתוני מיקום מוטבעים (EXIF GPS). המבקרים באתר יכולים להוריד ולחלץ את כל נתוני המיקום מהתמונות באתר.

טופסי יצירת קשר

עוגיות

בכתיבת תגובה באתר שלנו, באפשרותך להחליט אם לאפשר לנו לשמור את השם שלך, כתובת האימייל שלך וכתובת האתר שלך בקובצי עוגיות (cookies). השמירה מבוצעת לנוחיותך, כדי שלא יהיה צורך במילוי הפרטים שלך שוב בכתיבת תגובה נוספת. קובצי העוגיות יישמרו למשך שנה.

אם אתה מבקר בעמוד ההתחברות של האתר, נגדיר קובץ עוגייה זמני כדי לקבוע אם הדפדפן שלך מקבל קובצי עוגיות. קובץ עוגייה זה אינו מכיל נתונים אישיים והוא נמחק בעת סגירת הדפדפן.

כאשר תתחבר, נגדיר מספר 'עוגיות' כדי לשמור את פרטי ההתחברות שלך ואת בחירות התצוגה שלך. עוגיות ההתחברות תקפות ליומיים, ועוגיות אפשרויות המסך תקפות לשנה. אם תבחר באפשרות "זכור אותי", פרטי ההתחברות שלך יהיו תקפים למשך שבועיים. אם תתנתק מהחשבון שלך, עוגיות ההתחברות יימחקו.

אם אתה עורך או מפרסם מאמר, קובץ 'עוגייה' נוסף יישמר בדפדפן שלך. קובץ 'עוגייה' זה אינו כולל נתונים אישיים אלא מציין את מזהה הפוסט של המאמר. הוא יפוג לאחר יום אחד.

תוכן מוטמע מאתרים אחרים

כתבות או פוסטים באתר זה עשויים לכלול תוכן מוטבע (לדוגמה, קטעי וידאו, תמונות, מאמרים, וכו'). תוכן מוטבע מאתרי אינטרנט אחרים דינו כביקור הקורא באתרי האינטרנט מהם מוטבע התוכן.

אתרים אלו עשויים לאסוף עליך נתונים, להשתמש בקובצי 'עוגיות', להטמיע מעקב של צד שלישי נוסף, ולנטר את האינטראקציה שלך עם תוכן מוטמע זה, לרבות מעקב אחר האינטראקציה שלך עם התוכן המוטמע, אם יש לך חשבון ואתה מחובר לאתר זה.

אנליטיקה

עם מי אנו חולקים את המידע שלך

משך הזמן שבו נשמור את המידע שלך

במקרה שתגיב/י על תוכן באתר, התגובה והנתונים שלה יישמרו ללא הגבלת זמן, זאת כדי שנוכל לזהות ולאשר את כל התגובות העוקבות באופן אוטומטי.

המידע האישי שיספקו משתמשים הרשומים באתר (אם יש כאלה) בפרופיל המשתמש שלהם יאוחסן. כל המשתמשים יכולים לראות, לערוך או למחוק את המידע האישי שלהם בכל עת (פרט לשם המשתמש שלא ניתן לשנות). גם מנהלי האתר יכולים לראות ולערוך מידע זה.

אילו זכויות יש לך על המידע שלך

אם יש לך חשבון באתר זה, או שהשארת תגובות באתר, באפשרותך לבקש לקבל קובץ של הנתונים האישיים שלך שאנו מחזיקים, כולל כל הנתונים שסיפקת לנו. באפשרותך גם לבקש שנמחק כל מידע אישי שלך שבידינו. הדבר אינו כולל נתונים שאנו מחויבים לשמור למטרות מנהליות, משפטיות או ביטחוניות.

להיכן אנו שולחים את המידע שלך

תגובות מבקרים עשויות להיבדק על ידי שירות אוטומטי למניעת תגובות זבל.

פרטי ההתקשרות שלך

מידע נוסף

כיצד אנו מגינים על המידע שלך

אילו הליכי פרצת נתונים יש לנו

מאילו גופי צד-שלישי אנו מקבלים מידע

קבלת החלטות אוטומטיות ו/או יצירת פרופילים שאנו מבצעים באמצעות נתוני המשתמשים שלנו

דרישות גילוי רגולטוריות של התעשייה