הטעמים העזים, הקראנצ'יות, הצורה... דוריטוס הוא החטיף המושלם לנשנוש על הספה או לאירוח חברים לערב של מטבלים ודיפינג. עם סלסה, ממרח אבוקדו או סתם כך, כמו שהוא. דוריטוס הוא לא רק טעים, אלא גם טבעי לגמרי. בשקית אחת של דוריטוס טבעי במשקל 55 גרם יש כ-250 גרם גרעיני תירס יבשים, כפית אחת של מלח וכף שמן אחת בלבד.
את גרעיני התירס של דוריטוס מגדלים בעבורנו חקלאים מקומיים ממושב טל שחר ומאזור גבעת כ"ח. שני הזנים שהם מגדלים מותאמים במיוחד לייצור דוריטוס. בזנים אלו רמת העמילן גבוהה במיוחד. הזנים המיוחדים מאושרים על ידי פפסיקו העולמית, ומתאימים לאקלים הישראלי החם והיבש.
מהשדות שבאזור הרי יהודה מגיעים גרעיני התירס של דוריטוס ישר למפעל, שם הם נשטפים, מתבשלים ומושרים במים עד לריכוך. כשהם רכים אנחנו טוחנים אותם באבני רחיים עד שמתקבל בצק שאנחנו מרדדים וחותכים למשולשים. המשולשים נכנסים לייבוש בתנור, עוברים טיגון שנמשך דקה אחת בלבד, מתובלים, נארזים, ונשלחים עד אליכם – ישר למדפי המרכולים.

לעמוד הפייסבוק שלנו | לעמוד האינסטגרם שלנו

למדו עוד על דוריטוס

רקע

המותגים שלנו

לוגו תפוצ'יפס קישור לוגו דוריטוס קישור לוגו קוואקר קישור לוגו צ’יטוס קישור לוגו סבבה קישור לוגו שוש קישור לוגו עלית קראנצ’ קישור